Tablók 1991-2000

Megjelent: 2012. július 23. hétfő

Tablók 1972-1980

Tablók 1981-1990

Tablók 1991-2000

Tablók 2000-2010

Tablók 2011-

1990/91
8.A osztály
Osztályfőnök: Csibri Istvánné

Balogh Nikoletta, Barányi Katalin, Bella Imre, 
Béleczki Bernadett, Csepregi Tamás, Fülöp Mihály, Gyöngy Mária, Kalmár Emese, Katrics Renáta, Kövesdy Katalin, Lévay Katalin, Márta Tibor, Merényi Marianna, Mészáros Imre, Nagy Rita Enikő, Pochner tamás, Sárközi Erika, Siba Balázs, Simon Ágnes, Szabó Róbert, Szalánczi Zoltán, Szekeres Péter, Szele Krisztina, Szentimrey Péter, Szentimrey Tamás, Szöllősi Gabriella, Tardi Péter, Tímár Attila, Tóth Csaba, Tóth Krisztián, Tumpek Ádám, Vida Tímea, Ziska Renáta

 

1990/91
8.B osztály
Osztályfőnök: Imre György

Balla Mária, Bálint Zsuzsanna, Benedek László, Bognár Olga, Bojsza Gábor, Ember Rita, Éger János, Gulyás Zoltán, Hír Júlianna, Huszka Nándor, 
Jobbágy Karolina, Kalmár Katalin, Kovács Mónika, Lantos Ibolya, Maár Brigitta, Markovics Erika, Mártha Szilárd, Miskolczi Tamás, Nyikon Tibor, 
Oláh Rajmond, Pál Zoltán, Pető Attila, Rohonczi Katalin, Sárai Balázs, Simon Mária, Solymosi Krisztián, Szíjártó Zoltán, Takács Szilvia, Tonka Lajos, 
Tóth Tibor, Urbán Tímea, Varga Szilvia


Fekete fehér (szkennelt) változat

 

1990/91
8.C osztály
Osztályfőnök: Imre Györgyné

Árgyelán Attila, Baier Andrea, Benyó Tamás, 
Birkás Mihály, Bokor Judit, Grábecz Tamás, 
Gráczer János, Gündert Brigitta, Györök Rita, 
Halász Anikó, Hoffmann János, Hrych Beáta, 
Hornyák Krisztina, Huszka Katalin, Iberhardt Anikó, 
Kiss Andrea, Kiss Gábor, Kollár Zsuzsanna, 
Kovács Norbert, Molnár Gábor, Nagy Gábor, 
Németh Ágnes, Oláh Brigitta, Papp Brigitta, 
Pataki Andrea, Petrik Barbara, Pinke István, 
Portik István, Stamler Gyula, Smutzer Szilvia, 
Szalai Csaba, Szőke Anikó, Törkő István, Vércse József, Végh Lívia


Fekete fehér (szkennelt) változat

 

1991/92
8.A osztály
Osztályfőnök: Dr. Szabó Zoltánné

Bachstetter Anita, Berczeli Anikó, Czakó Gábor, Csizmók Veronika, Dózsa Viktor, Fekete Katalin, Fenyő Tímea, Gál Eszter, Gerendai Csilla, Horváth Bernadett, Hubacsek András, Ihász Gabriella, Jankovics Tamás, Jermann Gábor, Keresztes Éva, Kiss Barbara, Koczka Piroska, Kovácsy Gábor, Kovács Krisztina, Lapu Tamás, Láng Emese, Mádai Balázs, Pál Balázs, Pillár Balázs, Prókai Nanda, Ráth Kinga, Schneider Gábor, Sós-Hegedűs Rita, Sümegi Mihály, Tamás Edit, Taródi Zsuzsanna, Vácz Anita, Váczi Mariann, Vadász Dávid, 
Varga Hajnalka


Fekete fehér (szkennelt) változat

 

1991/92
8.B osztály
Osztályfőnök: Gombos László

Antal Mariann, Badi Sándor, Bognár Zsuzsa, 
Bús Katalin, Eizenberger Balázs, Éger Károly, 
Fejes Bernadett, Fekete Attila, 
Gyurcsik Géczi Zsuzsanna, Hóbor Anita, Horváth Zoltán, Ignácz Dömötör, Jáksó Csaba, Kaszala Melinda, Kemenes Ferenc, Kéri Krisztina, Kiss Milán, 
Kontra Csaba, Kovács Katalin, Luketics Rita, 
Oláh Gizella, Rácz Tibor, Rási László, Soós Gábor, Szabó Bianka, Szaniszló Gergely, Viczai Anett, 
Vincze Sándor,


Fekete fehér (szkennelt) változat

 

1991/92
8.C osztály
Osztályfőnök: Mészárosné Gyémánt Júlia

Bali Zoltán, Birkás János, Bóka Anita, Bütös Ferenc, Dobos László, Fabó Norbert, Fogas Szilvia, 
Halasi Róbert, Horváth Adolf, Horváth Csaba, 
Horváth Zsolt, Kiss Tibor, Kovács Balázs, 
Lengyel László, Lakatos Mariann, Naumov Ferenc, Németh Andrea, Németh Mária, Rajcsányi Gabriella, Sitkei Bálint, Szabó Ervin, Szabó Mónika, Szabó Tímea, Szili Roland, Szőke Károly, Szűcs Gábor, Tarczal Anett, Tóth Zoltán I., Tóth Zoltán II., 
Vaskó Csaba, Várnai Gergely, Virág Attila, 
Vizoviczky Márk


Fekete fehér (szkennelt) változat

 

1992/93
8.A osztály
Osztályfőnök: Egressyné Liszkay Erzsébet

Bakonyi Dóra, Balonyi Bernadett, Belusák Edit, 
Csicsova Ferenc, Dolmány Attila, Ferenczi Adrienn, Garancsi Nóra, Gál Anna Mária, Halász István, 
Halmosi Tamás, Horváth Tamás, Jakab Tamás, 
Joó Lajos, Kaczor Andrea, Kadocsa Emese, Kállai Antal, Kiszi Ildikó, Kondor Judit, Lachmann Noémi, 
Laufer Zoltán, Marton Adrienn, Németh Anita I., 
Németh Anita II., Peres Zsófia, Rácz Krisztina, 
Rendes Gábor, Suhai Péter, Szalai Anita, Szabó Andrea, Szabó Zorica, Ternai Réka, Tóth Pál, Tóth Tímea


Szkennelt változat
Köszönjük Joó Lajosnak!

 

1992/93
8.B osztály 
Osztályfőnök: Horváth Andrásné

Ásványi Valéria, Balogh Attila, Bella Zoltán, 
Czebe Ágota, Enyedi Eszter, Földi József, 
Galambos Mariann, Hódos Zoltán, Kiss Zsanett, 
Körös Alexander, Malomsoki Sándor, Manyák Judit, Molnár Csaba, Poszpischil Béla, Pulai Zoltán, 
Rupp Csaba, Sándor Andrea, Szabó Tímea, Szabó Zsolt, Szentimrey Gergely, Szöllősi László, Üskötky Viktória, Zámbó Balázs


Szkennelt változat

 

1992/93
8.C osztály
Osztályfőnök: Rostási Józsefné

Adamek Zoltán, Balyi Ágnes, Dinnyés Csaba, 
Fekete Melinda, Gazda Gábor, Kajos Tamás, 
Kálmán Renáta, Kovács Brigitta, Kriski István, 
Kun Dávid, Matolcsi István, Matolcsi Melinda, 
Néder Hajnalka, Néder Mónika, Osztotics Sándor, 
Portik Zsuzsanna, Radnai Attila, Szabó Attila, 
Szabó Ákos, Szele Márton, Széplaki Krisztina, 
Tarr Zsófia, Torma Anikó, Tőke Orsolya, Vaczula Noémi

 

1993/94
8.A osztály/1
Osztályfőnök: Csibri Istvánné

Baczoni Rita, Csancsár Roland, Dobra Péter, 
Halmosi Zsolt, Kapás Csaba, Lachmann Norbert, 
Magyar Ágnes, Marton Krisztina, Osztos Mónika, 
Ódor István, Pável Szabolcs, Rőáth Alexandra, 
Sóti András, Szabó Péter, Szobácsi Mihály, Taródi Judit, Váczi Kata, Zsigri Ödön

8.A osztály/2
Osztályfőnök: Dr. Szalay Lászlóné

Bali Zsuzsanna, Borsi Norbert, Brousil Csaba, 
Csibri Tamás, Egressy Zsuzsanna, Fischer Róbert, Gábor Renáta, Gutenkunst Dóra, Hingyi Mariann, 
Horváth Viktor, Imre György, Kolosa Esztella, 
Németh Ilona Ágnes, Pásztor Zsolt, Regős Anikó, Ronyecz Andrea, Sári Gábor, Solymosi Attila, 
Szabó Enikő, Vas Márton

 

1993/94
8.B osztály
Osztályfőnök: Tóth Tiborné

Bágyi Dezideráta, Borbás Hajnalka, Czeffer Mária, Csókás mária, Dikány Krisztina, Homonnai Róbert, Kálmán Ramóna, Kecskeméti Mária, Kiss Attila, 
Korsós Kitti, Maka Szabolcs, Mráz Mónika, 
Oláh Magdolna, Pelsőczi Béla, Péter Attila, 
Szabó István, Szilágyi Tibor, Tóth Attila, Varga Hajnalka 

 

1993/94
8.C osztály 
Osztályfőnök: Tóthné Véner Éva

Bíró Zsolt, Bogó Tamás, Horváth Rita, Hájas Andrea, Kovács Izabella, Major Mária, Mazán Béla, Polcz Imre, Sipos Anett, Somogyvári Andrea, Süveges Szilvia, 
Szabó Zsanett, Szarka Krisztina, Tóth Gyöngyi, 
Vadász Gábor, Végh Zsolt, Zámbó Brigitta, 
Zayzon Beatrix

 

1994/95
8.A osztály
Osztályfőnök: Imre Györgyné

Anda Márk, Bajáczky Anita, Bakó Zoltán, 
Bardóczy Zoltán, Csánk Balázs, Cseh Botond, 
Cseh Örs, Cseke Attila, Csősz Gréta, Dunai Cecília, Gutenkunst Luca, Gyöngyösi Katalin, Horváth Katalin, Hubacsek Emília, Joó Zoltán, Kántor Zoltán, 
Károly Melinda, Németh Boglárka, Óvári Balázs, Rabóczky Dávid, Radnai László, Rajna László, 
Szénási István, Terkovics Nándor

 

1994/95
8.B osztály
Osztályfőnök: Lazányiné Bujdosó Éva

Csetnegi Attila, Deák Katalin, 
Dragomirescu Mihai Codrut, Forró Szilvia, 
Horváth Andrea, Hubik Attila, Kastély Andrea, 
Kastély Anikó, Orján Csaba, Perl Norbert, 
Sebestyén Dániel, Szabó Zsófia, Tímár Judit,
Várföldi Richárd, Szabó Attila

 

1994/95
8.C osztály
Osztályfőnök: Mészárosné Gyémánt Júlia

Boros Zoltán, Gergics Anita, Gerzsenyi Bélla, 
Gyócsi Gábor, Jankó Krisztián, Kovács Károly, 
Lódi Krisztina, Mihalek Renáta, Oláh József, 
Portik Ágnes, Rási Magdolna, Széplaki Ibolya, 
Szilágyi Zoltán, Törő Beáta

 

1995/96
8.A osztály
Osztályfőnök: Maletáné Szabó Katalin

Balogh Dávid, Bodó Ferenc, Bogbár Andrea, 
Brindza Csaba, Farkas Zoltán, Hegedűs Patrícia Erika, Horváth Éva, Karkusz Anett, Kiss Gergő, Kiss Nikoletta, Lapu Anikó, Németh Melinda, Ótott-Kovács Emese, 
Őri Adrienn, Pálmai Ferdinánd, Pelsőczi Hajnalka, Prókai Norman István, Rutai Judit, Sári Péter, 
Sárközi Rita, Snajder Klaudia, Sümegi Attila Márton, Szabó Ildikó, Szabó Szabolcs, Tamássy Zsófia Erzsébet, Tercsák Dóra Anett, Varga Ádám, 
Venczel Gergő

 

1995/96
8.B osztály
Osztályfőnök: Dr. Szabó Zoltánné

Baksa Gergely, Buruncz Anikó, Egédi Edit, 
Egressy Orsolya, Finta György, Györök Hajnalka, 
Hanol Ferenc, Hrozik Ildikó, Kittley Attila, Kollár Zoltán, Koós Anett, Kovacsik Tamás, Kriski Tamás, 
Lengyel Zsolt, Orha Zoltán, Papp Zoltán, Polcz Judit, Pozsgai Péter, Rákász István, Sztakó Tamás, 
Tóth Mónika Lilla, Vidák Gábor, Weidmann Ádám

 

1996/97
8.A osztály
Osztályfőnök: Horváth Andrásné

Barta Endre, Bogár Gubcsai Péter, Boldóczky Diána, Dóczi Balázs, Glashütter Melinda, Gugi Balázs, 
Hegyi Andrea, Jakab Alda, Kovács Balázs I., 
Kovács Balázs II., Ködmön Dániel, Lipták Marcell, 
Nagy Mónika, Sándor Tünde, Simon Bernadett, 
Simon Richárd, Szemán Éva, Szimilkó Ágnes, 
Tóth Bálint, Turcsányi Péter, Varga Tímea, Várady Réka

 

1996/97
8.B osztály

Osztályfőnök: Rostási Józsefné

Bordás Mihály, Boros Gergely, Brótya Norbert, 
Demeter Norbert,, Dobai László, Döme Szilvia, Egédi Zsuzsanna, Finta Zoltán, Gerzsenyi Éva, Hajdu Anita, Huszár István, Kékesi Erzsébet, Kiss Balázs, 
Körös Anikó, Nagy Zoltán, Novák Tibor, Papp Judit, Petrik András, Ragó Krisztián, Sebe Gáspár, 
Varju Ferenc

 

1996/97
8.C osztály
Osztályfőnök: Gombos László

Besztery Péter, Buglyó Miklós, Buruncz Boglárka, Csibipál Júlianna, Dzsugán Csaba, Fehér Márta, 
Ferencz Zoltán, Garda Gábor, Jónás Zoltán, 
Juhász István, Kovács Anett, Mendi Roland, 
Ottinger Mónika, Petró zsófia, Radnai Péter, 
Rédl Ferenc, Sári Krisztina, Vadász Anita, Varga Attila, Virág Katalin

 

1997/98
8.A osztály
Osztályfőnök: Tóthné Véner Éva

Bajnok Zita, Bella Emese, Bodor Laura, Bojtor Veronika, Gyenis Ákos, Hargitai Tamás, Hosszú Dóra, 
Hosszú Márta, Hrozik Edit, Juhász Attila, 
Kamenár József, Kasza Károly, Kéri Barbara, Kiss Anita, Klág Dávid, Lukács Dávid, Méreg Miklós, Nagy Anett, Pálmai Marcell, Sipeki Júlia, 
Sós-Hegedűs Klaudia, Szabó Anna, 
Sztraka Attila, Üsköly Dóra

Fekete-fehér (szkennelt) változat

 

1997/98
8.B osztály
Osztályfőnök: Dr. Szalay Lászlóné

Ambrus Brigitta, Balogh Eszter, Balogh Tamás, 
Bosnyák Adrienn, Csibrik Krisztián, Doma Viktória, 
Gutveiler Mariann, Hirtling László, Hoffer Veronika, Juganár Norbert, Kutrovácz Réka, Kovács lászló, 
Németh Dávid, Pók Andrea, Simon Róbert, Szabó Beáta, Szabó Róbert, Szloboda Szilárd, Tar Marianna, 
Váradi Andrea, Völcsei Viktória, Zámba László


Köszönjük Doma Viktóriának!

 

1997/98
8.C osztály
Osztályfőnök: Horváth Andrásné

Aradi Anett, Czibi István, Csányi Zsolt, Csetnegi László, Csonka Tamás, Dobai Zsuzsanna, Farkas Károly, Helmeczi Csaba, Horváth Gábor, Horváth Katrin, Huszár Ágnes, Markof Anett, Mezei Gábor, Miczi Tímea, Nagy Tibor, Pálfi Anita, Plasek Gábor, Sárközi Gábor, Soltész Gábor, Sülyi József, Takács Adrienn, 
Teiller Norbert, Tóth Balázs, Tóth László

 

1998/99
8.A osztály
Osztályfőnök: Tóth Tiborné

Balogh Adrienn, Benedeczki Mihály, Benes Anita, Bognár Melinda, Czetli Roland, Csibrik Renáta, 
Fülöp Dóra, Gerényi Gyöngyi, Gyolcsos Tímea, 
Hajdu Ildikó, Hajdu Péter, Hankovszky Henrietta, 
Hartunk Ariel, Horváth Balázs, Kecskeméti Edina, 
Keszler Anita, Kovács Tamás, Kuthy Tibor, Kúr Edina, Nagyéri Balázs, Rabi Norbert, Sétáló Ákos, Szalay Dóra, Szentner Bálint, Szita Attila, Takács Dóra, Tóth Renáta, Valiszka Tünde, Zámbó Andrea

 

1998/99
8.B osztály
Osztályfőnök: Imre Györgyné

Barna Zsolt, Bodri Krisztián, Eksmidt Katalin, 
Erdélyi Zsolt, Fodor Zsolt, Kiss László, 
Kovács Zsuzsanna, Kurucz Krisztina, Löttös Viktor, 
Meksz Dávid, Mintál Anikó, Nagy Adrienn, Nagy József, Nagy Zoltán, Petz Henrietta, Pock Norbert Antal, Szabados Gábor, Tankovics Milán, Tóth Adrienn, Varju Renáta, Vácz Attila, Vörös Szilvia

 

1999/2000
8.A osztály
Osztályfőnök: Árvai Gyöngy
i

Ambrus Georgina, Anda Fábián, Csetnegi Alexandra, Duhony Mónika, Hajdu Katalin, Hanus Tímea, 
Hargitai Mariann, Jankovics Eszter, Katona Mónika, Kántor Judit, Kecskeméti Péter, Király Dániel, 
Kiss Zsolt, Lajkó Balázs, Lány Szilvia, Lendvai András, Molnár Tamás, Németh Tamás, Pany Péter, 
Pintér Júlianna, Szabó András, Szalai Tamás, 
Szűcs Gergely, Tímár Dorina, Tóth Gábor, Tóth Norbert, Varga Máté, Vári Anett, Virág Tamás, Zágoni Rita

 

1999/2000
8.B osztály
Osztályfőnök: Szalai Edit

Balogh Tamás, Bánoczki János, Berczi Gergő, 
Béres Tímea, Breszkó Ildikó, Bulejsza Dea, 
Csontos Rita, Dániel István, Demeter Gábor, 
Galanisz Oresztész, Horváth Sarolta, Keller Mónika, 
Kékesi Annamária, Kurusz Ferenc, Nagy Zoltán, 
Orha Gábor, Ősi Gábor, Pajor Gábor, Papp Nándor, Simics Antal, Vagyóczki Rózsa, Vigh Dorottya

Találatok: 20443

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter