Alapítványunk

Megjelent: 2012. augusztus 01. szerda

Kedves Szülők! Idén is nagyon hálásak lennénk, ha adójuk 1%-áról iskolánk alapítványának javára rendelkeznének. Hatalmas segítséget nyújtana a mindennapokban a segítség. Kérem ismerjék meg alapítványunkat, és annak adatait.

2002-ben közhasznúvá tettük, így lehetőségünk nyílt szponzori támogatásokat fogadni.

Felvállaljuk a tehetséges gyerekek versenyre juttatását. Felkaroljuk a hátrányos helyzetű tanulókat.

Az alapítvány legfőbb feladatának tekinti a gyerekek szabadidős, kulturális tevékenységének segítését.

Támogatjuk az angliai tanulmányutat, sítábort, erdei iskolákat, nyári táborokat, osztálykirándulásokat.

Operabérlettel próbáljuk a gyerekeket új élményekhez juttatni.

Télen jégpályabérlettel segítjük a tanulók téli sportolását.

Megalapítottuk az " Év Diákja" díjat.

Az alapítvány növekvő bevétele, azt bizonyítja, hogy a szülők elégedettek működésünkkel, ezúton köszönjük minden régi és leendő támogatónknak, hogy lehetővé teszi számunkra,hogy színesebbé tegyük tanulóink iskolai életét.

Az alapítvány kuratóriuma

CÍMÜNK: Petőfis Tanítványainkért Alapítvány

Dunaújváros, Római krt. 2.

BANKSZÁMLASZÁMUNK:11736037-20543123

ADÓSZÁMUNK: 18486214-1-07