Induljon a játék!

Az utóbbi pár év legnagyobb szabású akciója előtt áll iskolánk. Szeretnénk fejleszteni az iskola felszereltségén, és ehhez a ti és szüleitek segítségére lesz szükség. Kezdődjön tehát az "Induljon a játék" akció!

happysunshine-9288252pl 1600x1200

A felső tagozatnak szeretnénk venni egy profi (azaz tartós) csocsóasztalt. Ennek ára igen magas, de akkor az tényleg 10-20 évet ki is szolgálna, nem esik össze az első rátámaszkodástól. Ezt később meghatározott rend alapján szünetekben, délután lehet használni, valamint természetesen egyéb programok alkalmával is lehet versenyezni. Természetesen az alsósok is használhatják, bár mivel nagyméretű asztalról van szó, és a földszinten helyezzük el, ezért esélyesebb, hogy a felsősök fogják elsősorban használni..

csocso

Iskolánk sakk-oktatása igencsak beindult, ezért a sport népszerűsítésére szeretnénk vásárolni egy bel- vagy kültéri sakk-készletet, ami szintén nem olcsó mulatság, de rengeteg játéklehetőséget kínál mindenkinek!

sakkk

Legnagyobb álmunk egy játszótér. Legfontosabb eleme egy mászóka, amit a Szórád iskolából szeretnénk elhozni.

20110106090938 h 03 ketteshintanegyfunkcios55x22x19m

A mászóka mellé egy homokozót szeretnénk, hogy aki éppen nem fér fel a mászókára, az is játszhasson.

A játszóteret/homokozót gumiabroncsokkal vennénk körül, amikből a homokozó mellett is szeretnénk kialakítani egy külön játszóteret. Itt kalandos akadálypályákat szeretnénk készíteni, elsősorban a kicsiknek, valamint ülőhelyeket is szeretnénk kialakítani.

tires

A játszóteret az iskola udvarán fogjuk elhelyezni.

Látványtervek:

A költségekhez a DÖK és talán alapítványi hozzájárulásra is lehet számítani, de titeket és szüleiteket közvetlenül is szeretnénk bevonni a segítségbe, a következőféleképpen:

- március 26-án papírgyűjtést tartunk, célirányosan ezekre a tervekre (lesz majd még egy papírgyűjtés az osztálykasszának, de nagyon fontos, hogy most nagy szükség van a segítségre, tudjuk, hogy az osztálynak közvetlenül menő pénz mindig jóval népszerűbb, de most elengedhetetlen a segítségetek, hogy meg tudjuk valósítani terveinket!!!)

- szeretnénk tartani egy osztálykép-vásárt (nem volt még osztályfényképezés idén, nem is lesz másik), aminek az árából befolyt bevételt erre fordítanánk.

- a szállításban, telepítésben, festésben is szeretnénk majd a szülők segítségét kérni. Volt már hasonló akció (kerítésfestés), remélhetőleg most is eljönnének páran.

- természetesen más módokon is elfogadjuk a segítséget, kérjük szüleitek keressék meg iskolánkat, ha van ötletük.

Nagy, de megvalósítható álmok, és jóval nagyobb a személyes aktív segítség, amit szeretnénk kérni, mint pénzbeli hozzájárulás. Remélem így sikerül iskolánkat újjá varázsolni, nagy álmunk, hogy a családi napon már avathassuk a játszóteret.

Segítségeteket előre is köszönjük!