Pénteken farsang

Megjelent: 2014. február 10. hétfő

Február 14-én tartjuk mindkét tagozaton a farsangot. Hatalmas erőkkel készülünk, hiszen tudjuk, hogy ez a nap az egyik legjobb buli az évben. Az alsósok 15:00 órai kezdettel a tornateremben közös jelmezversenyen vesznek részt, majd az 1-2. évfolyam a tanteremben folytatja a farsangozást, míg a 3-4. évfolyam diszkózik és büfézik. A felsősök programjárt kattints!

A felsősök farsangja 17:00 órától 19:30-ig tart.

Az streetball pálya felől lehet bejönni.

Ruhatár és mosdó a tesi öltözőkben.

Programok:

  • Jelmezverseny
  • Tombola (hetedikeseink folyamatosan árulják a héten)
  • Énekverseny (jelentkezni a földszinti aulában kihelyezett plakáton)
  • Táncverseny (jelentkezni a földszinti aulában kihelyezett plakáton)
  • Büfé
  • Diszkó

Kérünk mindenkit, hogy szokásainknak megfelelően legyen szíves valamilyen formában támogatni a farsangi büfét. A szülői értekezleten a szülők bejelölték, mit küldenek, de akinek nem voltak jelen szülei, ők se felejtsenek el hozni valamit, pl. szendvics, szendvics-alapanyag, süti, üdítő. Előre is köszönjük! A hozott portékákat reggel a portán le lehet adni vagy érkezéskor a büfében le lehet adni.

Gyertek IMG 1214minél többen, hiszen ez a tanév utolsó Petőfi-diszkója!

Találatok: 4563

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter