Hallowen buli a 4.c-ben

Megjelent: 2017. november 13. hétfő Írta: Petőfi iskola

Dia néni az idén is megszervezte a Hallowen bulit az osztályában. Már tavaly is tartottak egy ilyen „csapatépítő” délutánt, ami nagyon jól sikerült, tehát ez már hagyománynak számít!
Az osztály apraja nagyja finomságokkal érkezett vissza délután. Rémisztőbbnél rémisztőbb jelmezekbe bújtak és megkezdődött a buli! Dia néni különböző játékokat talált ki és vezényelte le az eseményt. Volt tánc, zene, limbó verseny, székfoglaló játék. Kéz nélkül kellett madzagra felkötött csokoládét enni. A legnagyobb sikere idén is a jelmez versenynek volt! De bizony a lányok hajviseletben is megmérettettek. A nyertesek mindenféle édességeket kaptak jutalmul. Hol békát, hol gilisztát, hol boszi ujjat.
Nagyon jól érezték magukat a gyerekek, Dia néni és Viki néni is! Fantasztikus délutánt töltöttek együtt! KÉPEK ITT

Találatok: 475

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter