Egészségnapok a napköziben is

Megjelent: 2017. október 25. szerda Írta: Petőfi iskola

Múlthéten az egészséges életmód jegyében teltek a napok a napközis és az iskolaotthonos diákok számára is.
Hétfőn az osztályok egy totót töltöttek ki, mely az egészséges táplálkozásról szólt. Kedden délután egy kis mesenézéssel folytattuk. Az „Egyszer volt az élet” című rajzfilmsorozat egy epizódját néztük meg. Szerda délutánra maradt a legizgalmasabb program, melyet minden kisdiák izgatottan várt. Az egészséges életmód részeként a mozgást vettük célba és kilenc állomáson versengtek, futottak és ügyeskedtek a gyerekek. A játékos feladatok között volt Amőba, Éhes rák, Gólyajárás, Partvis, Pszt! játék, de ügyeskedtek hullahopp karikával éppúgy, mint labdával.
Szerencsére az időjárás is kedvezett és még napsütésben, melegben tölthettük el ezt az egy felejthetetlen órát az udvaron. KÉPEK ITT

Találatok: 533

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter