Középiskolai közösségi szolgálat

Megjelent: 2017. augusztus 26. szombat Írta: Petőfi iskola

Iskolánkban több éve biztosítjuk a lehetőséget elballagott és más iskolában elballagott diákok számára, hogy a kötelező középiskolai közösségi szolgálathoz szükséges munkaórákat megszerezhessék. Igénybe vettük már középiskolások segítségét pl. programszervezéshez, lomtalanításhoz, játszótér építéséhez, de pl. a jótékonysági kupakgyűjtés során is.

A lehetőséget továbbra is szeretnénk megadni, egyúttal a segítségeteket kérni. Az alábbi űrlap kitöltésével egy adatbázisban rögzítenénk azokat a diákokat, akik szívesen jönnének hozzánk dolgozni. Ugyanitt szeretnénk meghirdetni az aktuális, előre tervezhető feladatokat.

Következő feladatok:

- Pakolás: bútorok mozgatása iskolán belül (elsősorban több diák együttes jelentkezését várjuk)

Időpont: megegyezés szerint, lehetőleg augusztus 31-ig, de legkésőbb szeptember 8-ig

Jelentkezés a középiskolások adatbázisába: