Festés jó hangulatban

Megjelent: 2017. június 08. csütörtök Írta: Petőfi iskola
Június 3-án, szombaton, lelkes és lendületes tanulók, szülők és pedagógusok összefogásával szépült meg iskolánk egy része. A reggel érkező csapat két részre oszlott attól függően, hogy az előzetes jelentkezés során ki milyen munkát vállalt be. Voltak, akik az első és második emeletei folyosói szekrények renoválásában vettek részt, mások pedig a Tesco által meghirdetett nyertes pályázatunk előkészítéseként a volt gondnoki lakás festésében serénykedtek. A jó hangulat alapja a résztvevők vidámsága és pozitív hozzáállása volt, de nem kis szerepet játszott benne a munkát támogató lángos sütés, vagy a csokis süti, mely új energiákat szabadított fel.
Köszönjük Minden résztvevőnek, hogy áldozott szabadidejéből a petőfis környezet megszépítéséért és hogy újra megmutatkozott az a tettrekészség, mely oly sokszor segített az előrelépésben!
Köszönjük továbbá a Szülői Szervezetnek, hogy anyagilag is támogatta a megvalósítást! KÉPEK ITT
 
 
Találatok: 731

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter