Közeleg az egészséghét - FRISSÍTVE!

Október 17. és 19. között tartjuk iskolánkban az egészséghetet. A felső tagozaton több olyan programmal készülünk, amiről a szülőknek időben tudni kell, sőt, szülői engedély is kell hozzá. Csemegézzünk a programokból:

Alsó tagozat:

Felső tagozat:

• előzetes feladat: szórólap készítése az egészséges életmóddal kapcsolatban (részletek, szabályok az osztályfőnököknél)
  • tanár-diák foci (hétfő, udvari szünet)
  • egészséges ételek főzőversenye (kedd 8:00), a receptet előre el kell küldeni begépelve, mivel szeretnénk majd a későbbiekben itt megjelentetni
  • egészséges ételek kitalálása kóstolás alapján (kedd udvari szünet)
  • kerékpáros akadályverseny (kedd 13:45)
  • korcsolyázás (tervek szerint szerda 8:00 - 10:00)
  • kerékpáros túra Rácalmásra (szerda 14:00), ehhez a szülőknek írásos engedélye kell az ellenőrzőbe beírva!
  • meglátogat minket Móna Letícia (szerda 11:00 körül)
  • véradás (természetesen nem a gyerekeknek) kedd 14:30 - 17:00

A programokról részletes információkat az osztályfőnökök adnak. Az időjárás és más tényezők miatt a programokban változások lehetnek!