Megérkezett az új ISKOLAÚJSÁG!

Az idei tanévben először jelenik meg iskolaújságunk, mely Simon József és Bogárné Nagy Anikó tanárok munkáját dicséri. Olvashattok műsorainkról, olyan programjainkról, mint a Fecske- és a Kecskeavató, no meg a rémségek éjszakája, azaz a Halloween, de fényképpel bemutatkoznak elsős osztályaink és versenyt nyert mesemondóink is. Szeptemberben és októberben nyertes felsős osztályainkról is találsz információkat. Kikapcsolódásként böngéshetsz recepteket és ajándékötleteket is a karácsonyi készülődéshez, de ha szereted a meséket, a rejtvényeket,a vicceket, akkor ezt is megtalálod kiadványunkban.
Újdonság, hogy a megfejtések leadásával osztályod számára pontokat gyűjthetsz a versenyben!
Csak 100,- Ft-ba kerül, amit vissza is kapsz később, hisz a diákönkormányzatot támogatod vele, aki programjainak megszervezésére fordítja a befolyt összeget!
Vásárlási lehetőség az iskola portáján!