Egészséghét után...

Ahogy ígértük, mozgalmas hét várt diákjainkra az őszi szünet előtti héten. Noha az időjárás sajnos keresztbehúzta a terveinket néha, mégis sikerült sokakat megmozgatni mind testileg, mind fejben. Több, mint harmincan jöttek el a véradásra, amit hálásan köszönünk minden résztvevőnek.

Az alsósok szebbnél-szebb szobrokat faragtak ki csupa egészséges hozzávalóból. Az elkészült művek napokig kápráztatták el a kiállítás mellett elhaladókat. Iskolakört is futhattak a picik, valamint a vetítést és a gyümölcsnapot is megtartották. Két szerencsés és bátor kislány pedig a felsősökkel "merészkedett el" korcsolyázni. Mi az, hogy elmerészkedtek? Volt olyan felsős, akinek ez a két pici lányka segített megtenni az első lépéseket a jégen!

A felsősök szép létszámban látogattak el a jégpályára, ahol nem lehetett panasz a hangulatra. Lezajlottak az egészség-témájú tanórák, majd jöhettek a versenyek, melyeknek eredményeit alább olvashatjátok. A felsősök jutalma oklevél volt, valamint plusz pontok a Hónap Osztálya versenyben.

És egy személyes megjegyzés a végére: őszinte boldogsággal töltötte el a hét végén szívünket, amikor egy hatodikos tanulónk úgy búcsúzott, hogy nagyon jó volt ez az egészséghét, és minden pillanata megérte! Ilyen háláért cserébe bízhattok bennünk, hogy legközelebb is igyekszünk minél több jó kis programot szervezni nektek!

Rengeteg kép itt

A duol.hu képei pedig itt találhatóak (korocsolyázás),

valamint itt (ételszobrok)

Egészséghét