Iskolahívogató! - Itt a 2. forduló!

Kedves Óvodások és Szüleik!
 
Nagyon szépen köszönjük érdeklődéseteket iskolánk beiskolázási programja iránt! Örömmel fogadtuk, hogy nagyon sokan regisztráltatok az első forduló feladatainak kitöltésekor. Természetesen ez semmilyen kötelezettséggel nem jár, de nektek már személyesen is kiküldtük feladatainkat.
Ígéretünkhöz híven tovább folytatjuk programunkat és fogadjátok tőlünk szeretettel a 2. forduló játékait. Most 5 érdekes újdonsággal lepünk meg Benneteket és nagyon várjuk újabb óvodások részvételét is! Csatlakozzatok bátran! Ne felejtsétek el, ha 6 fordulóban részt vesztek, beiratkozáskor meglepetés vár rátok!
 
Leendő elsős tanító nénik
 Regisztráljatok és játsszunk együtt! 
regisztaciosgomb 2
 
balkutyus 1   kirako 2
  angol 5  
parkereso 3   evszakok 4