Látogatás a mesék birodalmában

Iskolánk 2.a osztályának tanulói Bálint Judit – osztályfőnök - és Király Gáborné – pedagógiai asszisztens - kíséretében 3 alkalommal vettek részt az Egészségmegőrzési Központ által meghirdetett Mesecsoport foglalkozáson és látogattak el ebbe a varázslatos világba, ahol a mesehősökön keresztül ők maguk is aktív részesei voltak a csodáknak.

A foglalkozások vezetői: Kissné Bereczki Renáta és Andics Ágnes 3 mesés kaland során énekek, versek, mondókák, mozgásos játékok segítségével kalauzolták el a gyerekeket Benedek Elek káprázatos világába. A foglalkozások középpontjában a természetben zajló változások álltak.

Köszönjük szépen a lehetőséget, nagyon jól éreztük magunkat, rengeteg pozitív élménnyel gazdagodtunk!

egeszsegk h

Az elkészült képek ITT láthatóak.