Méltó ünnep

A 2019. év utolsó tanítási napján, december 20-án, tettük fel a koronát arra a folyamatra, melynek előkészületei iskolánkban is zajlottak az adventi időszakban.  Ezek is lehetővé tették, hogy a karácsonyi ünnepi hangulat áthassa mindenki szívét. Az alsósok egy meghitt énekléssel és az aulában gyertyagyújtással alapozták meg a mai karácsonyi áhítatot.

A csoda az Evangélikus templomban folytatódott, ahol az 5. évfolyamosok gyönyörű műsorral varázsolták el diákjainkat és melengették meg a szíveket. A felelevenített kis történet, a táncok és dalok jól példázták a szeretet fontosságát és az ünnep jelentőségét. A hangulat zárásaként a legkisebbek kánonénekléssel köszöntötték a karácsonyt.

IMG 20191220 103159

Képes beszámoló ITT tekinthető meg !

Köszönjük ezt a csodálatos élményt: Nagy Gabriella, Pillár Balázs, Nagy Tímea, Szabó Tünde, Jankovics Ildikó, Juhász Veronika és Gulyásné Dorka Violetta pedagógusoknak és a Szülőknek.

Minden kedves tanítványunknak és hozzátartozóiknak kívánunk szeretetteljes szép ünnepet és reményekkel teli, boldog újévet!