Halloween - buli a felsőben

Idén sem maradhatott el legrémisztőbb iskolai programunk a felső tagozaton, a Halloween - buli.

honlap cikk

További képek ITT tekinhetők meg!

Ez egy olyan délután volt a múlt hét utolsó munkanapján, amikor minden gyermek boldogan sietett vissza délután az iskolába, s zárórakor senki sem szeretett volna hazamenni. Szép számmal bújtak ijesztő jelmezekbe diákjaink, s versengtek egymással a jelmezes felvonuláson.  Emellett különféle programhelyszínek között válogathattak. Volt jósda, arcfestés/sebkészítés, cukorkadobáló, mandalaszínezés, just dance és karaoke, diszkó és elvarázsolt kastély is. A szórakozás közben elvesztett energiájukat két büfében is feltölthették.

Köszönjük a nyolcadik évfolyamnak, osztályfőnökeiknek a programok megszervezését, a közösségi szolgálatos diákoknak és a pedagógusoknak a rendezvény körüli segítő munkát. Külön köszönetet mondunk Mátrai Kristóf, volt diákunknak a Diszkóért.