Tavaszi papírgyűjtés

Immár hagyomány iskolánkban, hogy minden évben kétszer papírgyűjtést szervezünk környezetünk tisztaságáért és diákéletünk támogatásáért, hisz a befolyt összegből mind az osztályok, mind a diákönkormányzatok működése támogatásra kerül.

Most tavasszal 2019. április 29-én reggel került sor erre a programra az Alsós Szabadidős Munkacsoport szervezésében. Nagyon köszönjük minden szülő, nagyszülő, rokon, ismerős, barát segítségét, aki reggeli programját átszervezve eljuttatta iskolánkba a feleslegessé vált papírt és a gyerekkel együtt nagyon szépen összekötözve elhelyezte iskolánk udvarán.  Az újságpapír és a karton együttesen több mint 8 tonnát nyomott.

Külön köszönet illeti azt a 10 szülőt, aki kellő türelemmel és kitartó munkával segített a papír teherautóra pakolásában. Hálánk jeléül neveik:

Kovács Zsolt (1.a),

Czibusák Tamás (1.a),