Ültess egy fát, bokrot!

Hagyományteremtő céllal gyűltek ma össze nyolcadikosaink az iskola előtti árokban.
A 8.B osztályos Kovács Kristóf édesapjának, Kovács Viktornak ötletét valósítottuk meg, aki úgy gondolta, kedves gesztus lenne a végzősöktől, ha egy fa elültetésével búcsúznának el az iskolától.

A tanulók felváltva szórtak egy-egy lapát földet a facsemetére, amit hetedikeseink locsoltak meg, szimbolizálva azt, hogy jövőre ők búcsúznak majd iskolánktól.
A rövid ünnepségen Rideg István intézményvezető mondott köszöntőt, a hetedik évfolyam képviselői pedig átvették az idei évszámmal gravírozott locsolókannát.

Köszönjük a szülők hozzájárulását és szervezését, valamint iskolánk technikai dolgozóinak, Gábor bácsinak és Gyuri bácsinak a segítségét!
Közösségünk üdvözli a nyolcadikosok kezdeményezését.