Kölyökatlétika bemutató óvodásoknak

Megjelent: 2017. február 21. kedd Írta: Petőfi iskola

Iskolanyitogató programsorozatunk e heti állomása a „Mozogjunk együtt” címmel került megrendezésre február 20-án, hétfőn a tornateremben. Akik eljöttek kipróbálhatták iskolánk új sporteszközeit, amelyeket, majd sokszor használhatnak a testnevelés órák izgalmasabbá, színesebbé tételéhez.
Ezen a délutánon, az 1. a osztály színvonalas bemelegítése után, közösen ugráltunk, futottunk, célba dobtunk, akadályt ugrottunk. Aki eljött kellemesen elfáradt, és jutalmul egy Petőfis érmet vihetett haza.
A következő állomás 2017. március 6-án, 16 órakor lesz, ahol a gyerekek az angol nyelvvel ismerkednek majd. KÉPEK ITT

 

A duol.hu képei itt.

Találatok: 895

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter