Pénteken farsangozunk

Megjelent: 2017. február 20. hétfő Írta: Petőfi iskola

Pénteken (február 24.) tartjuk iskolánk egyik legfergetegesebb programját, a farsangot.

Máris felhívnánk mindenki figyelmét, hogy amikor az alsósok távoznak, a felsősök akkor érkeznek a főbejáraton. Kérjük, hogy mindenki figyeljen arra, hogy merre kell közlekednie. Az egyik ajtó a kicsik és szüleik kijárata lesz, a másik ajtó a nagyok bejárata lesz. Köszönjük a segítséget és a megértést!

Az alsósokat talán a jelmezverseny tartja a legnagyobb izgalomban. A jelmezes felvonulás után a kisebbek osztálytermeikben folytatják a mulatságot, míg a nagyobbak már a diszkóban bulizhatnak. A tombolán pedig reméljük, hogy minél több gyerkőcnek tudunk egy kis ajándékot adni.

A felsősök programja:

A farsang időpontja: február 24. 16:45-19:45

A felajánlott innivalókat és ennivalókat reggel kell a sorakozó után a kiskonyhára vinni. A tortákat lehetőleg délután hozzátok.

Minden jelmezes +1 pontot kap a havi osztályversenyben.

A héten a hetedikesek már árulják a tombolát: 100 Ft-ért.

Külsős vendégeket már csak keddig lehet regisztrálni Balázs bácsinál!

Programok:
Jelmezverseny: kb. 17:00, helye: előadói. Öltözés az 1-es és a nullás teremben. Lesz közönségszavazás is!!!

Karaoke: kb. 17:30 (3-as terem) Mariann nénivel.

Sportvetélkedők: kb. 17:30-tól, 4-es terem + aula (Dóri néni és Misi bácsi szervezésében) röplabda és egyéb versenyek.

Farsangi interaktív kvíz: kb. 18:15, 5-ös terem: okostelefon kell hozzá, lehetőleg mobilnettel (de próbálunk péntekre wifit biztosítani). Izgalmas, szórakoztató vetélkedő vegyes kérdésekkel és nyereménnyel! A játékhoz előzetesen javasolt letölteni a Kahoot! nevű alkalmazást. A játékot csak egyszer tudjuk elindítani, későbbi csatlakozásra nincsen lehetőség.

Tombola: kb. 19:00, földszinti aula, portával szemben.

Diszkó: DJ DarkStar vezetésével

Büfé

Takarítás: a hetedikesek feladata, kérjük benne segítségeteket! Köszönjük!

VÁRUNK MINDENKIT SOK SZERETETTEL A TANÉV UTOLSÓ NAGY BULIJÁRA!!!

Találatok: 1002

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter