Kalandos verseny 2016-2017.

Megjelent: 2017. február 05. vasárnap Írta: Petőfi iskola

Ezzel a címmel hirdetett egy könyvkiadó országos csapatversenyt diákok számára.
Célja a szövegértő olvasás, valamint a csapatmunka játékos formában történő fejlesztése az általános iskolák alsó és felső tagozatában.
A versenyen minden általános iskola 2–6. osztályos tanulója részt vehetett, aki barátaival közösen megalakította 4 fős csapatát, feliratkozásával jelezte részvételi szándékát, valamint megvásárolta a feladatokhoz szükséges könyvet. Az életkori sajátosságok kellő figyelembevételének érdekében a verseny két korcsoportra bontva (2–3. osztály, valamint 4–6. osztály) került megrendezésre.
2017. január 31-én, kedden a kiadó munkatársai ellátogattak iskolánkba, ahol a csapatokat jutalmazták kitartó munkájukért. Minden kisgyerek egy karkötőt kapott, hogy továbbra is lelkesen oldják meg a feladatokat.
Az eseményen néhány képet is készítettünk, nézzétek meg!

 

Találatok: 1102

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter