Napközis KI-MIT-TUD

Megjelent: 2017. február 02. csütörtök Írta: Petőfi iskola

Változatos, színes program volt a napközisek vetélkedője. Csütörtökön délután sok kis nebuló mutatta meg  ki miben jó, ki mit tud.  Volt aki  verssel, volt aki  hangszerrel, sport bemutatóval, más  pedig tánccal készült.  Nagy sikere volt a nézők tetszését kifejező hullámzásnak és a végén a közös táncnak.
A zsűrinek  mint minden tehetségkutatón, itt is nehéz dolga volt. Ki nyert, ki a legjobb? Természetesen mindannyian. Az is, aki szerepelt és az is, aki részese lehetett a vidám, nem mindennapi  délutánnak.
A minősítést  szereplők izgatottan várták a mai eredményhirdetésen. Az oklevelek és a sok -sok csoki mindenkit elégedettséggel töltött el. KÉPEK ITTArany minősítés:
Nagy Eszter, Markovics Zalán, Lukács Zsombor, Csarnai Bálint
Ezüst minősítés:
Kisteleki Linda, Spiz Amélia,  Nagy Vanessza, Molnár Luca, Ecsődi Amanda, Nyuli Kinga, Dragon Luca, Csonková Sóvári Johanna, Szalai Szimonetta,  Sarvajcz Dávid, Szabó Balázs
Bronz minősítés:
Farkas Anna, Szilvási André, Meskál Máté, Molnár Zsombor, Erdélyi Dorka, Weixl Dominik, Máhl Tamás


Találatok: 820

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter