Elsős foglalkozás: Mesél a tábla

Megjelent: 2017. január 25. szerda Írta: Petőfi iskola

Január 23-án tartottuk második leendő elsősöknek szóló foglalkozásunkat. Erre a programra is szép számmal jöttek a nagycsoportos óvodások. Ez alkalommal, az interaktív táblával, és az iskolánkban megtalálható egyéb informatikai eszközökkel ismerkedhettek meg az érdeklődők.  Játszottunk a háziállatokkal és a vadállatokkal, a „varázstoll” segítségével minden kis állat a saját otthonába kerülhetett. Ezután egy vidám mesét is megcsodálhattak az apróságok a délutáni foglalkozáson. Majd színező lapokat készítettek, melyek szereplőit a tabletek segítségével életre keltettük. Búcsúzóul énekeltünk és báboztunk.
Továbbra is várjuk a következő foglalkozásunkra a gyereket és szüleiket, 2017. február 6-án, 16 órakor a Nasi Partyba! KÉPEK ITT


A duol.hu galériája

Találatok: 921

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter