Elindult iskolanyitó programsorozatunk

Megjelent: 2017. január 18. szerda Írta: Petőfi iskola

2017. január 16-án iskolánk megtartotta szokásos Iskolanyitogató programsorozatának első, bemutatkozó, játszóházzal egybekötött foglalkozását. Amíg a nagycsoportos ovisok a tanítónénikkel társasjátékoztak, hóember bábot készítettek, informatikai (számítógépes) játékokat játszottak, addig a szülők megismerkedtek iskolánk működésével, a leendő tanítókkal, a jövőre választható sportágakkal, és az egyházaktól is tájékoztatást kaptak. Jó hangulatú, tartalmas délutánt tölthettünk együtt.
Reméljük az óvodás kisgyerekek is jól érezték magukat.
Szívesen várjuk őket legközelebb január 23-án, hétfőn 16 órakor a „MESÉL A TÁBLA” című foglalkozásunkra, ahol az interaktív táblával ismerkedhetnek meg a kedves érdeklődők.

Képek az első foglalkozásról.

Találatok: 832

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter