Megérkezett a Mikulás!

A héten nagy meglepetés érte iskolánk dolgozóinak gyermekeit. Hozzájuk is ellátogatott a Mikulás. Igaz, nem véletlenül, hiszen levelet írtak a jó öreg nagy szakállúnak. Megírták mit szeretnének, ő pedig boldogan teljesítette a kéréseket. Segédjével,  a kedves kis Krampusszal sorra dicsérték meg a kis  gyerkőcöket. Volt nevetés, sírás persze csak örömükben. Volt aki meg is húzogatta a Mikulás bajuszát a Krampuszkával. Iskolánk másodikos tanulói szeretettel készültek mesével, versekkel, dalokkal, hogy még emlékezetesebb legyen a meglepetés.
Zörgött a sok csomag, ahogy izgatottan bontogatták a gyerekek  az ajándékokat. Miután megígérték, hogy továbbra is jók lesznek, elbúcsúztak  Mikulástól, aki boldogan ígérte, hogy jövőre sem felejti az ajándékokat elhozni. KÉPEK ITT!