Ki jön angol órára Londonba?

Ebben a tanévben is megszervezzük iskolánk egyik hagyományát, az angliai-franciaországi tanulmányi utat. Az idei tanévben még többet szeretnénk nyújtani a jelentkező diákoknak és érdeklődőknek, ezért a program része lesz egy 12 órás nyelvtanfolyam is London szívében. Természetesen a nyelviskolai foglalkozások után most is meglátogatjuk London nevezetességeit, majd az utat a szokásos Párizs, Disneyland kitérővel zárnánk.

Az alábbi programtervezetben részletesebben is tájékozódhatnak az úttal kapcsolatban. Elsősorban 6-8. évfolyamos diákokat várunk iskolánkból, de ismerősöket és hozzátartozókat is szívesen látunk!

0. nap: Indulás Dunaújvárosból, utazás éjjel

1. nap: Városnézés gondolom, Brüsszelben, tranzitszállás Észak-Franciaországban

2. nap: Kora reggel komppal Irány London: Greenwich: Royal Observatory, hajókázás Greenwich-ből a Towerig. Tower of London, Tower-híd kiállítás. Szállás családoknál.

3. nap: 4 nyelvóra. Délután: London Eye, séta a Westminster-negyedben: Parlament, Westminster Abbey, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Covent Garden. Szállás.

4. nap: 4 nyelvóra. Du: Madame Tussauds, British Museum röviden, Oxford Street.

5. nap: 4 nyelvóra. Du.: Imperial War Museum, Natural History Museum vagy Science Museum. Szállás.

6. nap: Reggel irány a kikötő, 11 óra körül átkelés Csalagúttal. Irány Párizs. Buszos városnézés, Eiffel-torony. Szállás tranzitszálláson.

7. nap: Reggeli a tranzitszálláson, Disneyland. 18 óra körül indulás hazafelé.

8. nap: Hazaérkezés du. - kora este Dunaújvárosba.

A programmal és a költségekkel kapcsolatban szülői értekezletet tartunk az érdeklődőknek

2013. október 2-án, 17:00-tól a Petőfi Iskolában

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!