A Petőfi-hét programjai

Hagyományos programsorozatunk hétfőn veszi kezdetét. Tanulmányi- és sportversenyek várják a gyerekeket, mindenkinek jó szórakozást kívánunk. A programért kattints!

A Petőfi-hét programjai:

Alsó tagozat:

Március 11. hétfő, udvari szünet: Megmozgatjuk az egész iskolát! A TESCO-játék második feladata, hogy az iskola tanulóit egyszerre mozgásra kell bírni. Erről felvétel is fog készülni. Gabi néni fog a színpadon egy zenés tornát tartani, amire minden tanulónkat megkérjük, hogy kövessék. Alsó-felső tagozat! A gyerekek a petőfis pólóban legyenek, ha az idő engedi, vegyék rá a pulcsira, ha tudják. A felső udvarra ne menjetek fel, legyen mindenki a lenti pályán!

Március 11.(hétfő), 14:00: szép -olvasási verseny 2-4.évfolyamosoknak

Március 12.(kedd), 14:00: rajzverseny 1-4.évfolyamnak

Március 13.(szerda), 14:00: helyesíró verseny és szépíró verseny

A helyesíró,szépíró versenyekre osztályonként 3 fő,a rajzversenyre osztályonként 5 fő mehet . A rajzversenyhez a rajzlapot,rajzeszközt a tanuló hozza magával ! A győztes művek kikerülnek az aulába.
A versenyek 14.00-tól kezdődnek !

Eredményhirdetés az ünnepi műsor után lesz a tornateremben.

Március 14. (csütörtök): ünnepély (Megjelenés ünneplő ruhában)

Felső tagozat:

Március 11. hétfő: Udvari szünet: Megmozgatjuk az egész iskolát! A TESCO-játék második feladata, hogy az iskola tanulóit egyszerre mozgásra kell bírni. Erről felvétel is fog készülni. Gabi néni fog a színpadon egy zenés tornát tartani, amire minden tanulónkat megkérjük, hogy kövessék. Alsó-felső tagozat! A gyerekek a petőfis pólóban legyenek, ha az idő engedi, vegyék rá a pulcsira, ha tudják. A felső udvarra ne menjetek fel, legyen mindenki a lenti pályán!

13:45: Zsinórlabda döntő – testnevelő tanárok lebonyolításában, a tornateremben.

Március 12. kedd
14:00: Országos angol verseny a 7-8. évfolyamnak: 2-es, 9-es terem