Szeptember hónap osztálya – 5.a

Bár már jócskán az októberben járunk, az idei tanévben sem maradhat el a tanév első hónap osztályának kihirdetése.

Szeptemberben a legtöbb plusz pontot az osztályok csupa-csupa környezettudatos megmozdulással szerezték. Részt vettek a városi Mobilitási témahét programjain, magaságyást rendeztek, virágot ültettek, közös kerékpár túrán vettek részt. A tanév elején meghirdetett Mosolytáska akció keretein belül rengetegen hoztak be használt iskolatáskát. Ők amellett, hogy valami igazán jót cselekedtek, osztályaiknak pontot is szereztek ezzel. A 7.a osztály az Európai Diáksport napjának lebonyolításában segédkezett aktívan, az 5.c, a 8.b és a teljes hetedik évfolyam a segítőkészségéről tett tanúbizonyságot.

A hónapban a legtöbb dicséretet a 7.a osztály, a legkevesebb mínuszt pedig a két végzős osztály szerezte. Végül a képzeletbeli dobogó felső fokára egy új versenyző, az 5.a osztály állhatott fel.

Íme az első hat helyezett listája:
1.hely -  5.a: 755 p
2.hely -  8.b: 743 p