Karácsonyi örömeink

Lassan a végéhez ér karácsonyi programsorozatunk. Egy kis visszatekintés és köszönetnyilvánítás még a végére, a téli szünet előtt.

Idén is csatlakoztunk a Baptista Szeretetszolgálat Cipősdoboz akciójához. Több, mint 70 dobozt vittek át a 7.A osztályosok az akció zárónapján. A dobozok mellett pár szatyor - cipősdobozba nem pakolható - játékot is vittünk, mindenkinek köszönjük, hogy gondolt azokra, akiknek egy ilyen kis doboznyi meglepetés kincsesládát jelent most, karácsonykor.

Nem fér rá egy képre a sok doboz...

A felsősök teremdíszítő versenye nagyon szoros versenyt hozott, a szakmai zsűri a következő eredményt állapította meg:

1. hely: 6.C
2. hely: 6.B
3. hely: 7.A

Gratulálunk, és köszönjük, hogy meghittebbé tettétek az utolsó pár hetet a dekorációkkal!

A győztes osztály jutalma

A jótékonysági szeretetvásárnak már nagy hagyománya van iskolánkban, idén sem hagytuk ki ezt a programot. Hihetetlenül sok ajándék érkezett eladásra, amiért tényleg a lehető legnagyobb köszönetünket szeretnénk kifejezni.

Külön köszönet a Szülői Szervezetnek, hogy megszervezték és lebonyolították a háromnapos árusítást az aulában. Mindig hatalmas tömeg állta körül a szeretet standját, és szinte az utolsó portékáig mindent sikerült eladni. Így összesen kicsivel több, mint 79.000 Ft-ot sikerült összegyűjteni a Diákönkormányzat számára. A befolyt összegből 2013-ban a rászoruló gyerekek étkeztetését fogjuk segíteni.

Fotó: Lázár Zsolt (Dunaújvárosi Hírlap)

A vásárrol a Dunaújvárosi Hírlap is írt cikket, ide kattintva olvasható

Már nincs más hátra, mint az 5.A, 5.B és 5.C osztály közös karácsonyi műsora, amire pénteken kerül sor. Az előkészületek alapján gyönyörű műsorra számíthatunk! Az ünnepség után a gyerekek osztályaikon belül ünneplik a karácsonyt, majd jöhet a jól megérdemelt téli szünet!