Városi és kistérségi angol versenyt rendeztünk

Idén is megrendeztük az általános iskola 3-4. évfolyamosok számára kiírt angol versenyt. Tagozatosok és nem tagozatosok egyaránt részt vettek a megmérettetésen. Köszönjük, hogy ennyien eljöttetek!

Eredmények:

Tagozatosok, 3. évfolyam:

1. hely: Arany János Általános Iskola (Kelemen Márk, Kalácska Mária Borbála)
2. hely: Petőfi Sándor Általános Iskola (Farkas Bence, Rendes Linda, Jurik Letícia 3.A) és Dózsa György Általános Iskola (Németh Nárcisz, Szebenyi Melani, Szebenyi Naomi)

Nem tagozatosok, 3. évfolyam:

1. hely: Petőfi Sándor Általános Iskola Gárdonyi Egység (Majsai Alexandra, Perczel Amira, Forgács Krisztina)
2. hely: Petőfi Sándor Általános Iskola (Bognár Balázs, Juhász Zsombor 3.C, Kovács Viktor 3.B)

Tagozatosok 4. évfolyam:

1. hely: Petőfi Sándor Általános Iskola (Varga Luca, Szundi Kata 4.B, Gyolcsos Gyöngyi 4.A)

2. hely: Petőfi Sándor Általános Iskola (Csépányi Olivér, Szalai Vivien 4.A, Szabó Bence 4.B)

3. hely: Arany János Általános Iskola (Nádas Elina, Kormos Balázs, Kovács Gergő)

Nem tagozatosok, 4. évfolyam: