Állatok ihlette aszfaltrajzok

Az állatvédelmi témahét egy derűs, napsütéses délelőttjén óraközi szünetekben színes aszfaltrajzok készítésére invitáltuk tanulóinknak. Az iskolánk előtti hídon az állatokkal kapcsolatos pozitív érzelmeiket fejezhették ki a gyerekek. A 6-14 éves korosztály valamennyi évfolyamának örömet okozott az alkotási tevékenység. Egyes osztályok, baráti csoportok közös aszfaltrajzzal, mások egyéni állatfigurákkal varázsolták vidámmá főbejáratunkat. Csodálattal figyeltük a lelkes tevékenységet. A színes krétarajzok között számos állatfigura helyet kapott: kutya, macska, nyúl, kígyó, csiga, ló, hal, teknős, madár, medve, lepke, gyík, majom, róka, oroszlán és egér. Valamennyi rajzocska egyedi és a maga nemében páratlan alkotás volt.

További képek itt