Ökoiskola lettünk másodszor is!

A mai napon közösségünk képviseletében büszkén vettem át második ökoiskolai oklevelünket. Iskolánk sikeres pályázat útján ismét kiérdemelte a megtisztelő címet, melyet 2026 augusztusáig birtokolhatunk. Hálás köszönetem minden szülőnek és munkatársnak azokért a felelősségteljes kezdeményezésekért és törekvésekért, amiket az elmúlt három évben gyermekeink, tanítványaink fenntarthatóságra neveléséért tettek. Iskolánk zöld eredményeit közös érdemnek tartom, mert munkájával teljes közösségünk, tanuló, szülő és munkatárs egyaránt hozzájárult. Kívánom, hogy gyermekeink fenntartható jövőjéért tett vállalásainkat a következő három tanévben is együtt és eredményesen teljesítsük, és méltán indulhassunk majd el 2026-ban az örökös ökoiskola címért!

Elárulom, őszi meglepetésnek szánjuk, hogy a 2023/2024. tanévtől az ökoiskola címhez igazodva iskolánk logója is megújul, amit közösségünknek a következő tanévet köszöntve szeptemberben fogunk bemutatni. Sejtetni engedi új jelképünk tartalmát és formáját az ünnepélyes címátadóra készült és ott kiállított kollázsunk. A logófejlesztés és a kollázs is Hajdu-Csepeli Ágnes igazgató-helyettes alkotása.

Árvai Gyöngyi intézményvezető

További képek itt