Pénzügy – Önkéntes látogató

Fenntarthatósági témahetünk egyik önkéntes látogatója Pácza Ildikó, a K&H területi vezetője volt, aki pénzügyi és banki ismereteket nyújtott a két nyolcadik osztály részére. Rövid, gyermekbarát előadásában ismerteket nyújtott a tanulóknak zsebpénzbarát programokról, a fogyasztóvédelemről és bankja fenntarthatósági törekvéseiről. A látogató korábban a K&H Hűsítő Ligetek pályázata keretében facsemetéket és cserjéket hozott intézményünknek. Most elmesélte, hogy bankja 100 oktatási intézményben összesen 555 fát és 1110 cserjét ültettet el a gyerekek segítségével. Örülünk, hogy egyike lehettünk a kiválasztott iskoláknak. Boldogan gondozzuk, neveljük a facsemetéket. Köszönjük a tájékoztató előadást.

További képek itt