Március hónap osztálya – 8.b

Március hónapban az osztályok közötti pontversenyének győztese duplázott, hiszen már februárban is a 8.b szerezte meg a legtöbb pontot. A hónapot iskolánk hagyományos Gálája, melyen a hatodik és a nyolcadik évfolyam remekelt a felső tagozatról, illetve számos verseny, iskolai tematikus „vetélkedők” színesítettek. A víz világnapjára szervezett kvíz, a Pí-nap feladatsora is értékes osztálypontokhoz juttatta a résztvevőket.

Tanulóink mezei futóversenyen, tankerületi informatika, angol; országos történelem; iskolai valamint megyei sakkversenyen elért eredményeikkel is szaporították osztályaik pontjait.

A legtöbb dicséretet a 8.b, a legkevesebb levonást az 5.b osztály szerezte.

A pontokat elnézve gyönyörűen látszik, a fentebb említett két osztály nagyon szoros versenyben van az év osztálya címért. Magasan a többi osztály előtt végeztek, egymástól megint csak alig-alig eltérve.

Gratulálunk!

1    8.b    899 pont