NyusziSTOP! Kampány

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Április a fenntarthatóságra nevelés kiemelt hónapja, ezért újabb öt kihívás elé állítjuk az osztályokat. A kihívások teljes listáját a szünet után kapjátok meg. Az első kihívás Húsvéttal kapcsolatos, ezért közzétesszük most! Minél többen csatlakoztok a NyusziSTOP! kampányhoz, annál több pontot szereztek az osztályotoknak.

1. számú kihívás: NyusziSTOP! Kampány – Állatbarát Kihívás 2023

Készíts képet vagy videót, ahol jól látható vagy hallható az alábbi mondatok valamelyike:

•    NyusziSTOP! Ne vásárolj élő állatot Húsvétra! Maradj a plüssnél!
•    NyusziSTOP! Ne vásárolj élő állatot Húsvétra! Maradj a csokinál!

A felvételen egy tanuló, egy család, egy testvérpár vagy egy egész osztály is szerepelhet. Az elkészült képet vagy videót küldd el osztályfőnöködnek vagy iskolánk email-címére: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Ugye, Te is a NyusziSTOP! Kampány mellett állsz?