Angliai tanulmányi út 2023.

Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!
Az idei tanévben is tervezzük hagyományos angliai tanulmányi utunk megszervezését. A korábbi gyakorlatot megszakítva a tényleges szervezést viszont csak a tavasz folyamán fogjuk elkezdeni. Ennek oka a világban történő kiszámíthatatlanság, bizonytalanság, aminek következtében egy korai jelentkezés későbbi kellemetlenségeitől szeretnénk megkímélni önöket.
Tájékoztatásképpen elmondjuk, hogy az utazás kb. 300.000-400.000 Ft körüli összegbe kerül 2022. októberi árakon. A végleges árat még rengeteg tényező befolyásolhatja, elsősorban az árfolyam ingadozás. Az utazásra minden bizonnyal a szorgalmi időszak után (2023. június 17. után) kerülne sor.
Amennyiben nem szeretnének lemaradni az utazással kapcsolatos fejleményekről, a mellékelt űrlapon rögzíthetik érdeklődésüket. Az űrlap kitöltése semmilyen kötelezettséggel nem jár.
Üdvözlettel:
Szervezők