Óvodások vendégségben

Elsős beiskolázási programsorozatunk következő állomásaként a legifjabb korosztályt láttuk vendégül iskolánk udvarán.

A Petőfi iránt érdeklődő óvodásokkal 16 órakor találkoztunk és egy kedves angol dal keretében ismerkedtünk a testrészekkel és mozgattuk át tagjainkat Balázs bácsi és a 7.a osztályosok segítségével.

Majd a magyar nyelv szépségét kihasználva pillangókról énekeltünk és játszottunk vidám kis mozdulatokkal. Természetesen ezt kézműves foglalkozás követte. A legkisebbek a 4.b osztályosok és a leendő elsős tanító nénik segítségével csodálatos mintázatú lepkéket készítettek, melyek az ujjakra húzva meg is elevenedtek és végül egy kis énekléssel egybekötve repkedtek az óvodásokkal az iskola udvarán.

Élményekkel teli, szép délután volt. Legközelebb április 11-12-én várjuk az angol tagozat iránt érdeklődőket. Kérjük, jelentkezzenek be a 25/423-734 telefonszámon!

További képek itt