Bence a megyei fordulóban

Egy hónappal ezelőtt adtunk hírt a háromlépcsős országos angol nyelvi verseny első fordulójáról. A békéscsabai székhelyű Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola online iskolai fordulójában a REDMENTA alkalmazás volt a verseny digitális platformja. A szervező intézmény az alkalmazás technikai akadozásai miatt a digitális eredményeket felüljavította. A kézi jóváhagyás során a szervező iskolától több tanuló is extra pontokat kapott.
A szervezők Horváth Bence Gergely 8.a osztályos tanítványunk munkáját a jóváhagyás során kimagasló eredménnyel értékelték. Ezáltal Bence bejutott az országos verseny II. fordulójába. A megyei megmérettetésre március elején kerül majd sor. Hajrá Bence! Nagyon büszkék vagyunk rád!
Felkészítő tanár: Árvai Gyöngyi