Komplex természettudományi verseny

Az idei tanévben is megrendezésre került iskolánk hagyományos komplex természettudományi versenye. Az eddigi jelenléti versenyt a vírushelyzet miatt online vetélkedőre kellett cserélnünk. Kollégáink igyekeztek a vetélkedőt színessé, érdekessé tenni, melynek témája az évfordulók éve volt. A versenyen fizika, matematika, biológia, kémia feladatok szerepeltek, melyek a Petőfi Iskola 50. és városunk 70. születésnapjához voltak köthetőek, így a helyesen dolgozó tanulók azt is megtudhatták például, hogy iskolánk hány tanulóval kezdte az első tanévet. Legeredményesebbnek a Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI, valamint a Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola tanulói bizonyultak. Részvételüket díjazzuk. Gratulálunk az eredményhez!

Horváth Mariann és a természettudományi munkaközösség

További képek itt