Kalandozás a vidámparkban, vagy vidámság a Kalandparkban

Még kihasználta a jó időt és az elmúlt vasárnap délután a 4.c osztályos gyermekek egy kicsiny csoportja osztályfőnökükkel meglátogatta a dunaújvárosi volt Vidámpark területén kialakított Kalandparkot.
A gyermekek nagy lelkesedéssel fogadták a programlehetőséget az osztály több, mint fele részt is vett a hétvégi közös időtöltésen. Gyülekező az iskolához volt meghirdetve, ahonnan mintegy fél órás séta megtétele után eljutottak a vidámpark területére, ahol kezdők bizonytalan lépéseit, félelmeit hamar felváltotta az önfeledt gyermekek kacaja. Nagyon motiváltak voltak a gyermekek és minden erejüket összeszedve próbáltak túljutni az akadályokon, amelyek még az ügyesebbeknek is kihívást jelentettek. Kipróbálhatták a 2 gyermekpálya számos akadályát, útvonalát a saját belátásuk szerint választhatták meg.
Köszönjük Orosz Tamásnak és csapatának, hogy a gyermekek biztonsága érdekében a technikai hátteret biztosították!
A gyermekek élményekkel és nagyon pozitív tapasztalatokkal gazdagodva, egymást segítve töltötték ezt a délutánt. Reméljük, hogy tavasszal lesz lehetőség az ismétlésre!

További képek itt