Iskolapóló - tévesen megadott méretek?

Megjelent: 2016. szeptember 26. hétfő Írta: Petőfi iskola

Kedves Szülők!

A mai napon megérkeztek a pólórendeléssel kapcsolatos igények, köszönjük szépen. Ugyanakkor arra kérjük önöket, hogy vizsgálják felül, hogy mekkora méretet kértek, mert több gyerek esetén látunk gyaníthatóan tévesen megjelölt méretet, amik biztosan kicsik lesznek.

A mellékelt mérettáblázat pontos, de nem feltétlenül egyezik meg más gyerek és felnőtt pólók méretével. Mérjenek le egy akkora pólót, ami jó a gyerkőcre, és az ahhoz legközelebb álló méretet kérjék.

A méretek korrigálására szerdáig (2016. szeptember 28.) van lehetőség. Utólagos reklamációt nem tudunk elfogadni. A méret változását az osztályfőnöknek jelezzék úgy, hogy eredetileg mit kértek, és helyette mit kérnek.

 

Köszönjük!

 

Gyerek méretek:

 

XS

S

M

L

XL

Hosszúság

45 cm

48 cm

52 cm

56 cm

60 cm

Szélesség

35 cm

38 cm

41 cm

44 cm

47 cm

 

Felnőtt méretek:

 

S

M

L

XL

Hosszúság

69 cm

71 cm

74 cm

76 cm

Szélesség

46 cm

51 cm

56 cm

61 cm

 

Találatok: 1149

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter