Alapítványunk

Kedves Szülők! Idén is nagyon hálásak lennénk, ha adójuk 1%-áról iskolánk alapítványának javára rendelkeznének. Hatalmas segítséget nyújtana a mindennapokban a segítség. Kérem ismerjék meg alapítványunkat, és annak adatait.

CÍMÜNK: Petőfis Tanítványainkért Alapítvány
Dunaújváros, Római krt. 2.
BANKSZÁMLASZÁMUNK:11736037-20543123
ADÓSZÁMUNK: 18486214-1-07

Petőfis Tanítványainkért Alapítványunk a 2017. évben az Önök jóvoltából a következőkben segíthette munkánkat:
▪ tanulóink tanulmányi és sportversenyekre utazhattak,
▪ könyvvel  jutalmazhattunk év közben és tanév végén,
▪ szemléltető és fejlesztő eszközökkel gazdagodhattunk,
▪ könyvutalványt adhattunk sikeres angol nyelvvizsgáért,
▪ megválasztottuk, jutalmaztuk az „Év Diákjait”
 ▪ támogathattuk az iskolánkban folyó sakkoktatást,
▪ az udvarra padokat helyezhettünk ki, így kényelmesebbé tehettük gyermekeink  mindennapjait.
Kérjük, hogy adójuk 1%-ával az idén is támogassák alapítványunkat!  Kérjük, adjon, hogy mi is adhassunk!

Petőfis Tanítványainkért Alapítványunk a 2016. évben az Önök jóvoltából a következőkben segíthette munkánkat:
▪ tanulóink versenyekre utazhattak,
▪ könyvvel  jutalmazhattunk év közben és tanév végén,
▪ Jó tanulóink színházba mehettek Budapestre,
▪ könyvutalványt adhattunk sikeres angol nyelvvizsgáért,
▪ megválasztottuk, jutalmaztuk az „Év Diákjait”
 ▪ támogathattuk az angliai tanulmányutat
▪ kényelmes padokat vásárolhattunk belső és külső térre egyaránt.

Az alapítványról:

2002-ben közhasznúvá tettük, így lehetőségünk nyílt szponzori támogatásokat fogadni.

A korábbi évek legfőbb támogatott területei:

Felvállaljuk a tehetséges gyerekek versenyre juttatását. Felkaroljuk a hátrányos helyzetű tanulókat.

Az alapítvány legfőbb feladatának tekinti a gyerekek szabadidős, kulturális tevékenységének segítését.

Támogatjuk az angliai tanulmányutat, sítábort, erdei iskolákat, nyári táborokat, osztálykirándulásokat.

Operabérlettel próbáljuk a gyerekeket új élményekhez juttatni.

Télen jégpályabérlettel segítjük a tanulók téli sportolását.

Megalapítottuk az " Év Diákja" díjat.

Az alapítvány növekvő bevétele, azt bizonyítja, hogy a szülők elégedettek működésünkkel, ezúton köszönjük minden régi és leendő támogatónknak, hogy lehetővé teszi számunkra,hogy színesebbé tegyük tanulóink iskolai életét.

Az alapítvány kuratóriuma

CÍMÜNK: Petőfis Tanítványainkért Alapítvány

Dunaújváros, Római krt. 2.

BANKSZÁMLASZÁMUNK:11736037-20543123

ADÓSZÁMUNK: 18486214-1-07