Kidobott szemétből egy csoda született

Varázslatos változásokat élhettek át tanítványaink és pedagógusaink az utóbbi időben iskolánk ebédlőjében. Ezeknek a változásoknak a forrása Király Gáborné Mónika néni, aki pedagógiai asszisztensként nagy gonddal szépítgeti ezt a helyiséget.

Kreativitását és kézügyességét dicsérik az elkészült alkotások, melyek további erénye, hogy olyan anyagok felhasználásával keltek életre, melyek kidobásra voltak ítélve. Újjászületett a PET palack és a kupakja, a WC papír guriga, a leesett fenyőtoboz, vagy a hullafékfonal és még sorolhatnánk azokat az alapanyagokat, melyek újra hasznosításával született meg a csoda.

Köszönetünket fejezzük ki Móni néninek azért, hogy szabadidejét is erre fordítva hozzájárul az ÖKO iskolai szellem erősítéséhez, a környezet megóvásához és szépítéséhez. Mintát mutat tanítványainknak arra, hogy mit lehet kihozni abból, amit haszontalannak gondolunk.

meglep h

Csodálatos alkotásait ITT is megnézhetik.