TESCO Sulirajongó program

Gyűjtsétek a szavazatokat! Minden iskola szimpatizánsa szavazhat ha egy összegben, legalább 5000 Ft értékben vásárol bármely Tescóban, és vásárlást igazoló blokkja AP kódját, valamint a pénztárban kért Sulirajongó kupon sorszámát megadja az oldalunkon. Szavazzatok a Petőfire! MÁR LEHET SZAVAZNI EZEN A LINKEN! Vagy itt! A szavazással pedig a szülők is nyerhetnek!

Kedves Szülők!

A TESCO Sulirajongó Program címmel országos versenyt hirdetett, amin a nyertes iskola 5.000.000 Ft pénzdíjat vehet át, és további nyeremények is gazdára várnak.

A verseny lényege, hogy minden TESCO-ban elköltött 5000 Ft után automatikusan jár (de biztos, ami biztos, kérjük el) egy kupon, aminek segítségével iskolánkra lehet szavazni az interneten, FONTOS, hogy a bón nem elég, hanem szükséges a vásárlást igazoló blokkon található AP szám, ezt szintén meg kell adni az interneten.

Felhívjuk a szülők/szavazók figyelmét, hogy a szavazással is lehet nyerni. A szavazáskor megadott e-mail cím részt vesz egy sorsoláson, ahol 4x50.000 Ft- ot sorsolnak ki. De természetesen szívesen segítünk ebben a feladatban. Ha a szülők nem szeretnének bajlódni a szavazatokkal, akkor küldjék be a bónt és a blokkot gyermekükkel, ő adja oda az osztályfőnöknek, a többi már a mi gondunk.

A szavazás 2013. február 1. és április 5. között lehetséges.

A program szabályai, részletei itt olvashatóak.

Szavazataikat előre is köszönjük!