Madarak és Fák Napja

„ … évente egy nap szenteltessék a madarak és fák védelmében.”  

/Hermann Ottó/

madarak

   A madarak és fák előtti tisztelgés méltó szimbóluma a békés egymás mellett élésnek és közös természeti értékeink védelmének. Olyan korban élünk, amikor egyéni és közösségi szinten is aktív cselekvésre és összefogásra van szükség annak érdekében, hogy élhetőbb, fenntarthatóbb világot adjunk át gyermekeinknek.

A természet szeretetét, a benne található élőlények megismerését nem lehet elég korán kezdeni. Tanítványaink számára egy játékos toto kitöltésével idéztük fel azokat az ismereteket, azokat a fontos feladatokat, melyek közelebb viszik az ifjúságot ehhez a csodákkal teli, szép környezethez.

Legügyesebb alsós osztályok: I./2.b   II./ 4.b   III./ 3.a és 3.b

Legügyesebb felsős osztályok: I./6.a   II./7.c   III./8.a

Külön dicséretet érdemel a 3.c osztály, ahol mindenki részt vett a kitöltésben!!!

Az eseményről készített képeket ITT tekinthetik meg.

madarka