Megérkezett az oklevél!

Hivatalosan is ÖKOISKOLA lettünk!

Az egész tavasszal kezdődött, amikor beadtuk pályázatunkat az Ökoiskola cím elnyerésére. Úgy gondoltuk, hogy annyi hasznos és környezettudatos programot készítünk, hogy méltók lehetünk e megtiszteltetésre. Sikerült!
Levélben már korábban értesítettek bennünket arról, hogy felvettek minket az Ökoiskolák rangos táborába, de a hivatalos oklevél most érkezett meg Dr Maruzsa Zoltán - Köznevelésért Felelős Államtitkár és Dr. Rácz András - Környezetügyért Felelős Államtitkár aláírásával. E szerint:

a Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola
részére az
Emberi Erőforrások Minisztériuma és az Agrárminisztérium az
ÖKOISKOLA
címet adományozta.
ökooklevel miniszteri

Az intézmény 2020. szeptember 01. és 2023. augusztus 31. közötti időszakban jogosult e cím viselésére és a logó használatára.

Nagyon szépen köszönjük minden tanítványunk, szüleik, támogatóink és kollégáink munkáját!

Médiában megjelenő cikk az alábbi linken érhető el: