Föld Napja az alsósok szemével

kollazs aslo Fn 2020

Földünket védeni, óvni kell, hisz bölcsőnk, életterünk és meghatározza életünk. Ne lehet elég korán elkezdeni ennek tanítását. Iskolánk legfiatalabb korosztályainak öko-tudatos szemléletmódra nevelése kiemelt figyelmet kap célkitűzéseink között, így a Föl Napjához kapcsolódó feladatok is fontosak voltak számunkra. Minden évfolyam más-más témakört dolgozott fel a tantermen kívüli oktatás keretei között:

Első évfolyam: Apró lépések az egészségér

1.a

1.b

Második évfolyam: Erdő, gyógynövények

2.a

2.b

2.c

Harmadik évfolyam: Föld üzeni: Ébresztő! - klímaváltozás

3.a

3.b

Negyedik évfolyam: Élj ökosan! - megújuló energiák

4.a

4.b

Az elkészült anyagok mutatják, hogy büszkék lehetünk tanítványainkra, hisz átérezték a téma jelentőségét és magas színvonalon valósították meg az eléjük állított célokat. Köszönjük a szülők támogatását is, hisz nélkülük mindez nem jöhetett volna létre!

A beküldött munkákból egy kis válogatás az osztály nevére kattintva nézhető meg!