A Világ Legnagyobb Tanórája

Szeptember 30. és október 4. között iskolánk 3-8. évfolyama csatlakozott az UNESCO világméretű kezdeményezéséhez, a „Világ Legnagyobb Tanórája” elnevezésű programhoz. A globális oktatóprojekt célja, hogy az ENSZ tizenhét Fenntartható Fejlődési Célját minél szélesebb körben ismerjék meg a diákok.

VTL hon

További képek a fotótárban tekinthetők meg >>ITT>>

Összesen 11 alsós és felsős osztályunk foglalkozott a program kiemelt projektjével: a biodiverzitás, azaz a biológiai sokféleség témájával a múlt héten. Évfolyamaink életkori sajátosságait figyelembe véve színes, munkáltató feladatokkal és változatos oktatófilmekkel igyekeztünk felhívni tanítványaink figyelmét a környezet- és állatvédelemre, a fenntartható élet fontosságára.

https://www.avilaglegnagyobbtanoraja.hu/