Rendkívül sikeres volt a szeretetvásár

Az idei szeretetvásár ismét remekül sikerült. Köszönjük szépen a szülőknek, hogy készítettek, küldtek ajándékokat a vásárra, valamint természetesen azt is köszönjük, hogy egy kis zsebpénzzel engedték el a gyerekeket, akik a vásár három napja alatt gyakorlatilag mindent megvettek. A karácsonyi portékákon kívül süteményt, mézeskalácsot, iskolaújságot és petőfis karkötőt is lehetett vásárolni. A szeretetvásár bevételét a Diákönkormányzat minden évben jótékony célra teszi félre, amiből a nehéz helyzetben lévő családokat próbáljuk átmenetileg támogatni. Köszönjük az ő nevükben is. Külön köszönet Tóth Enikőnek, a Szülői Szervezet vezetőjének, aki a szeretetvásárt megszervezte és lebonyolította, valamint Kalocsai Mártának, aki a szerdai napot vezette.

2015. december 10. Karácsonyfánk