Mozgalmas hét következik

Az őszi szünet előtt még izgalmas napok várnak ránk, hiszen egészséghetet, fecskeavatót és természetesen október 23-i ünnepélyt tartunk.
Az egészséghét alatt alsósaink iskolakört futnak, filmet néznek, ételszobrokat faragnak, míg a felsősök hétfőn minden tanórán az egészség témakört dolgozzák fel vagy foglalják bele óráikba. Kedden sportnap következik korcsolyázással és iskolai sporteseményekkel, míg szerdán plakátkészítő verseny, egészség-totó és főzőverseny foglalkozik az egészséges életmóddal. Kedden véradást tartunk.

Szerdán pedig végre igazi PETŐFISSÉ avatjuk elsőseinket, a hagyományosan sikeres fecskeavatón, ahol negyedikeseink készültek műsorral.

Csütörtökön a hetedik osztályosok adják elő az október 23-i műsort. Rengeteg energiát fektettek a műsorukba, így biztosan nagyon szép megemlékezést láthatunk majd. A felkészítést köszönjük Tassy Zsuzsanna tanár néninek.