Diákigazgató választás

Április 13 és 15. között tartjuk iskolánkban a diákigazgató választást. Mindhárom nyolcadikos osztályunk harcba száll. Minden osztály kap egy napot, amikor programokat szervezhetnek mindenki számára. A programok ismertetése az osztályok feladata lesz. És hogy mire megy ki a versengés? A nyertes osztály és a diákigazgató egy később meghatározott napon átveheti a vezetést az iskola felett és újabb programokkal szórakoztat titeket. A szavazás április 16-án lesz, tanáraitok fognak tájékoztatni ennek körülményeiről.

A diákigazgató választásának szabályai:

- Mindhárom nyolcadikos osztály április 9. 13:30-ig leadja forgatókönyvét osztályfőnökének a saját napjára vonatkozóan. Csak azt a programot tarthatják meg, amit előre leadtatok, pluszban már nem lehet programot felvenni.

- Szintén ekkorra kell leadni azt, hogy mit szeretne intézkedni a diákigazgató, ha megnyerik a választásokat.

- A kampányidőszak április 10-től (péntektől) tart április 16. reggeléig tart. Ebben az időszakban lehet hirdetni magatokat az általatok választott módon. Fontos azonban, hogy programot azonban csak a ti napotokon tarthattok!